O NAS

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo - budowlanej VIDOOKI, ponadto od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architektura Krajobrazu. Naszą działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy nasz program nauczania. Naszym zadaniem jest osiąganie najwyższych celów czyli zdawalność na studia w granicach 100%. Obecnie kilka raz z rzędu udało nam się osiągnąć ten wynik. Nasi uczniowie uczą się sytemu motywacji, kreatywnego myślenia oraz przestrzennego patrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Są oni dla nas inspiracją do dalszej cieżkiej pracy na rzecz ciągłego poprawiania jakości naszych usług. Dlatego każdy kolejny rok  przynosi coś nowego. Współpracujemy z architektami , artystami oraz studentami , którzy prowadzą u nas zajęcia. Obecnie prowadzimy przygotowania pod egzaminy na Architekturę i urbanistykę, Architekturę Krajobrazu, Architekturę Wnętrz, Grafikę, Wzrnictwo Przemysłowe. Pomagamy również skompletować teczkę na ASP. Biorąc pod uwagę nasze kilkunastoletnie doświadczenie  jesteśmy w stanie przygotować osobę pod każdy kierunek artystyczny o profilu plastycznym, mowa o kierunkach niszowych i nie dawno powstałych. Dodatkowo bierzemy czynny udział w kształceniu uczniów szkół średnich poprzez realizacje różnego rodzaju projektów unijnych.

Nasze zajęcia skierowane są dla osób ze szkół średnich KLASA 1,  KLASA 2-3 , KLASA 4-5 oraz osób, które już zdały już maturę S-26. Prowadzimy również zajęcia dla dzieciaków z szkół podstawowych  KIDS KRESKA. NOWOŚĆ to zajęcia dla seniorów powyżej 60 roku życia. SPRAWDŻ

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym programem nauczania.

 

 

Najlepszym wyznacznikiem naszej pracy są opinie naszych uczniów, zobacz co o nas piszą na  FACEBOOK  oraz GOOGLE 

 

Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania.

 

Główni nauczyciele:

 

Krzysztof Janiszewski

mgr inż. architekt, absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki w Krakowie. Dyplom 2004 r. Osoba z wieloletnim doświadczeniem architektonicznym w Polsce i za granicą. Czynnie działający architekt w branży architektonicznej VIDOOKI, członek Stowarzyszenia Architeków Rzeczposopolitej Polski SARP, odział Bielsko Biała, kurator oraz promotor wielu inicjatyw społecznych tj. wystawy, wernisaże, warsztaty, koncerty. W latach 2011-2013 inicjator oraz pomysłodawca artystyczngo portalu konkursowego dla szkół oraz przedszkoli ZDOLNIACHA.  Nauczyciel prowadzący Pracowni Twórczej KRESKA. Artysta malarz z zamiłowania JANKY. Uczy i tworzy z pasji inspirowany otaczającą go przestrzenią. Nauczyciel wymagający, któremu zależy, aby uczniowie czerpali z jego zajęć jak najwięcej i wychodzili z zajęć uśmiechnięci, i zadowoleni. Mistrz pozytywnej atmosfery.

 

 1

Justyna Janiszewska

inż. architekt krajobrazu, absolwentka wydziału Architektura Krajobrazu we Wrocławiu. Studia magisterskie na Akademii Jana Długosza w Częstochowie , kierunek Grafika na wydziale Sztuk Plastycznych. Architekt w biurze projektów architektonicznych oraz krajobrazu VIDOOKI.Osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży architektury krajobrazu. Wykładowca historii sztuki, nauczyciel grupy Kids w Pracowni Twórczej KRESKA oraz ilustratorka książek dla dzieci m.in. "Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka". Praca z dziećmi to jej pasja, dlatego do każdych zajęć podchodzi z pełnym zaangażowaniem i głową pełną kolorowych pomysłów. Uśmiech młodego artysty i zadowolenie ze swojego dzieła jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca.

                           

 2

 

Ponadto współpracujemy z architektami, studentami, artystami malarzami, którzy przeprowadzają różnego rodzaju warsztaty oraz wyklady.